Doğum Paketi Fiyatları Ankara

Doğum paketi fiyatları Ankara ve diğer pek çok ilde, çeşitli durumlara bağlı şekilde farklılaşabilmektedir. Bu fiyatların belirlenmesinde anne ve bebeğin sağlık durumu, gerekli özel tedaviler ve testler göz önünde bulundurulur.

Doğum paketi fiyatları Ankara belirlenirken pek çok etken göz önünde bulundurulur. Doğum oldukça özel, önemli bir süreçtir. Bu sürecin yönetiminde profesyonel bir ekibin yer alması önem taşır. Hekim ve gebe iş birliği, kliniğin teknik ve fiziksel imkânları gibi detaylar doğum fiyatları belirlenmesinde önemli olan bazı diğer hususlardır.

Neden Doğum Paketi?

Doğum Paketi Fiyatları Ankara Ankara’da doğum paketleri pek çok hastane ve klinikte uygulanan bir uygulamadır. Hatta son zamanlarda özel sigorta şirketleri, paket uygulama için kurumlara aracılık etmesi ile daha da uygulama hız kazanmıştır.

Doğum paketlerinin hazırlanması içinde neler olduğunun bilinip, fiyat bilgisinin alınması gebelerimizi rahatlatan bir süreç olduğu için bu konuya yönelme olmuştur.

Gebelik takibi ve doğum, hekim ile iletişimin güçlü olması gereken tıbbi yardımların başında gelmektedir. Bu anlamda hastanızın size güveni, sizin de onu anlamanız tanımanızla oluşacak birliktelik ile bu önemli yolculuk başarı ile bitecektir.

Biz kadın hastalıkları ve doğum uzmanları hayatın en güzel mucizesine tanıklık ederken, gebeliğin doğurduğu kötü süreçlerde başımıza gelmektedir. İşte mesleğimizin zorluklarını ve hastamızla bu güç durumu beraberce atlatmamız için yukarıda bahsettiğimiz karşılıklı güven çok önemlidir. Bu anlamda muayenehanemde başvuran hastalarım paket yapmasalar da ödeme miktarları ve uygulama net olarak anlatıldığı için kendilerini rahat hissederler. Hatta benim hasta profilimde paket hastam az bir kısmını oluşturmaktadır.

Ankara doğum paketleri diye bakıldığında çok fazla paket uygulaması göreceksiniz.

Doğum Paketlerine Neler Dahil?

Takipleriniz de ki gerekli kan ve idrar tetkikler, ikili ve dörtlü tarama testleri ve ultrasonlarınız dahildir.

20 hafta civarında yapılan anomali taraması incelemesi ya da diğer ismi ile detaylı ultrason kısmında ben hastalarımı merkez isimleri vererek seçim konusunda özgür bırakıyorum bu nedenle paket programında tutmuyorum.

Doğum Paketi Fiyatları Ankara

Bazen ücretin paket verilmesi daha sonrasında neler olacağının düşünülmesini getirir. Yani memnun kalmazsak ya da başka merkez daha cazip gelirse gibi bu durumlarda o zamana kadar yapılan tetkik ve muayeneleriniz hesaplanarak sekreterim tarafından ödemeniz iade edilir. Şimdiye kadar böyle bir sorunla karşılaşmadığımızı da belirtelim. Tabi ki tıbbi nedenlerden dolayı örneğin, düşük tehdidi veya erken doğum tehdidi nedeniyle hastane ortamında izlenmeniz gereken durumlar da yine hastane ödemeleriniz paket dışıdır. Kaç gün yatış yapıldı ve tedavi uygulandı ise tutarınız tarafınızdan karşılanır.

Riskli durumlarda uygulanan amniyosentez ve anne kanında fetal DNA testi gibi ileri tetkikler de pakete dahil değildir. Yine oda süsleme, doğum fotoğrafçılığı paket içerisinde değildir.

Yeni doğan bebeğimizle ilgili bazen sarılık nedeniyle anne yanında fototerapi gerekebilir. Tüm özel hastaneler kendi belirledikleri fark ücreti ile bu hizmeti sunarlar. Bu tedavi de paket dışı olduğu hastalarımıza belirtilir.

Paket uygulamasında hangi hastaneyi seçtiyseniz ona göre fiyatlandırma değişmektedir. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı Kadın
Kadın Sağlığıyla ilgili merak edilen her şey blok yazılarında!
Hamilelikte Bulantı ve Kusma
Ağrısız (Epidural Doğum)
Anne Sütü ve Emzirme
Gebelik Testi
Gebelik Takibi ve Doğum
Soru ve Randevu Formu
Bizimle İletişime Geçin!
İletişim Sayfası